Navigace fóra - nacházíte se zde:FórumFórum: PropojeníQ&A livestream květen 2022
Please or Registrovat to create posts and topics.

Q&A livestream květen 2022

Page 1 of 2Next

Ahoj, 30.5. nás bude čekat první společné online setkání, kde s Kájou budeme odpovídat vaše dotazy, které můžete psát do tohoto vlákna.

Ahoj holky 🙂

1. Susene jatra - dokazou je snist i deti? 8 mesicu napriklad? Nebo nejlepe rozmixovat na prach a pridat nejak do jidla? Davame jidlo do rucicky.

2. vyvar- pro maleho tahnene 2-3 hodinky, od kdy mohu dat dele tazeny vyvar, sobe delame 24-36 hodin.

3. intolerance/senzitivita muze casem vymizet? Synovi vadi lepek, otestovano zatim jen pres MM, muze se to postupem zmenit? Muze byt intolerance/ senzitivita i na prirozenou potravinu jako je maso, samozrejme davame v bio kvalite?

4. da se verit ze budou jatra z farmy (nebio) opravdu kvalitni?

Ahoj, rovnou se pridam s dotazem 🙂

Jak je to s ovocem pro mensi deti ale i vetsi popr dospeli, jak casto by se melo/nemelo jist? Dcera je velky jedlik, doslova ji musime drzet od jidla aby nehodovala od rana do vecera a ovoce mimo samozrejme dalsich xy potravin ji vetsinou docela casto, vetsinou dvakrat denne (od bananu, jablek, boruvek, melounu az po grepy atd, zadne ji nedela problem, naopak). Kdyz ted zacina sezona ovoce tak se to dokonce zvysuje. Je to problematicke z hlediska zdravi? Vim ze fruktoza se metabolizuje jinak nez glukoza tak by me zajimalo jestli by bylo lepsi ovoce omezit, ci to neni takovy problem. Dekuji 🙂

Lucie Faltusová has reacted to this post.
Lucie Faltusová

Ahoj 🙂

Mě by zajímalo, jak se díváte na výběr lokálních/bio potravin. Například u masa není tak složité sehnat české lokální bio maso. Ale třeba u ovoce a zeleniny málokdy natrefím na bio a zároveň české lokální 😀 Co tedy preferujete? Bio není ošetřeno nepříznivou chemii, ale když je třeba z Itálie, tak ten dovoz taky udělá své. Je to spíš takový detail, ale mnohokrát jsem nad tím už přemýšlela, tak by mě zajímal Váš názor <3 Děkuju

A ještě bych se ráda zeptala, zda byste kvalitní nepasterizované mléko doporučily i při AI (ulcerozní kolitida)? Ale tady si asi troufnu říct, že se nedá jen tak jednoznačně odpovědět. 🙂

Lucie Faltusová has reacted to this post.
Lucie Faltusová

Link na živé vysílání 30.5. v 17:30
https://zoom.us/j/93667376930?pwd=QVg1T2tVWUtGck9nSGRxZVVEVEo1QT09

Ahoj Kájo a Kájo,

• barefoot obuv - na běhání chodíte i v nich nebo máte obyčejné tenisky?; cvičite s chodidlem proti propadnutí klenby?
• Jak zamražujete vývar? (Popřípadě maso/kosti..vše do sáčku?)

• není škodlivé pít/jíst z nádobí vyrobené z keramiky, které je potřené glazurou?
• co může být příčinou “kuřecí kůže” na pažích?

Děkuju za odpovědi!
Přeji krásný večer ❤️🌼

Ahoj , nově jsem se přidala do PROPOJENÍ , chci se zeptat ten live stream co teď byl v květnu jsem nějak nestihla ... lze si někde přehrát jeho záznam ?
Případně jestli bude každý měsíc budou záznamy nebo to opravdu bude jen live ? Děkuji K.

Záznam z minulého měsíce nahraji do členství :), a tento měsíc bude další

Ahoj, mohu se zeptat, zda už se povedlo nahrát záznam a popřípadě kde ho najdu? 😊 Děkuji.

Ahoj, jsem nová v PROPOJENÍ a nemůžu najít záznamy z on-line “přednášek”.

Kde konkrétně je můžu hledat? 😊 Děkuji

 

-> už jsem to našla 😅

Page 1 of 2Next